Paul Washer

ଯୀଶୁଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ସୁସମାଚାର

Paperback

30

1000 in stock

Buy 10 & get 2 free!!!

Description

ପାଉଲ ୱାସେର୍ ଯୀଶୁଙ୍କ ସୁସମାଚାର ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ ବାଇବଲ ଶାସ୍ତ୍ର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମୀକ୍ଷା ମାଧ୍ୟମରେ ପାଠକମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବାଇବଲରୁ ଅନୁଚ୍ଛେଦ ପରେ ଅନୁଚ୍ଛେଦ ଉଦ୍ଧୃତ କରି, ୱାସେର୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି ଯେ, ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପବିତ୍ର ଚରିତ୍ର, ମନୁଷ୍ୟ ପାପର ସମସ୍ୟା, ଏବଂ ଐଶ୍ୱରିକ ସମାଧାନ ପାଇଲେ; ଯିଏ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁତାପ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରେ; ଯୀଶୁଙ୍କର ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନ, ମୃତ୍ୟୁ, ଏବଂ ପୁନ୍‌ରୁତ‌୍‌ଥାନ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣମାନେ ମୌଳିକ ସୁସମାଚାରର ଦାବିଗୁଡିକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ବା ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ସତ୍ୟତାଗୁଡିକ କେହିଜଣେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ, ଏହି ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବ୍ୟବହାର ଯାହା ଯଥାର୍ଥ ଆବଶ୍ୟକ କେବେ ତାହା କେହି ଜଗତର ବିଶାଳ ସମ୍ବାଦ ଶୁଣିନାହାନ୍ତି |
“ସୁସମାଚାରଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ, ସୁସମ୍ବାଦ ଯେ ଈଶ୍ୱର ପାପୀମାନଙ୍କୁ ଯୀଶୁଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଦ୍ଧାର କରନ୍ତି | ମନ୍ଦ ସମ୍ବାଦଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟ ଅଧିକତର ଅଭିଶପ୍ତ ନୁହଁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ବାକ୍ୟସହ ଅବିରତ ମତ ପ୍ରକାଶ କରି, ପାଉଲ ୱାସେର୍ ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପାଦେ ପାଦେ କଢାଇ ନିଅନ୍ତି; ଈଶ୍ୱର କିଏ ଅଟନ୍ତି ? ଆମ୍ଭେମାନେ କିଏ ? ଏବଂ କିପରି ଆମ୍ଭେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଚିରକାଳ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ସହ ବାସ କରିପାରିବା ! ଏହି ପୁସ୍ତିକାଟି ପାପୀମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଔଷଧୀୟ ଏବଂ ସାଧୁମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଖାଦ୍ୟ ଅଟେ ” |
ଡକ୍ଟର. ଯୋଏଲ ଆର. ବୀକେ, ସଭାପତି, ପୁରିଟାନ ଧର୍ମସଂସ୍କାର ଥିଓଲୋଜୀ ସେମିନାରୀ, ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରାପିଡ୍, ମିଚିଗାନ୍ |

Additional information

Weight 50 g
Dimensions 13.8 x 0.3 x 21.4 cm
Format

Language

Pages

25

Publisher

Alethia Publications

Writer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ଯୀଶୁଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ସୁସମାଚାର”

You may also like…